YMM TASDİK

Yönetim Danışmalığı

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçları karşısında, rekabet ettikleri pazarda onları ileriye götürecek, vizyon ve hedeflerine ulaştıracak stratejilerin oluşturulmasında, stratejilerin uygulamaya geçirilmesinde ve teknoloji ile desteklenmesinde danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Başarılı şirketler müşteri bağlılığını ve çalışan bağlılığını üst düzeyde sağlayabilen, hissedar değerini yükselten, sürdürülebilir ve güçlü finansal yapıya sahip, operasyonel olarak verimli ve etkin çalışabilen ve büyümeyi yönetebilen şirketlerdir.

YMM Hüseyin KALENDER olarak, gerçekleştirdiğimiz her projede uygulanabilir çözümleri üretmekte, çözümlerimizi verilere ve gerçeklere dayanarak sunmakta ve şirketlerin yetkinliklerini geliştirmekteyiz. Sürekli daha iyi hizmet sunmak, farklı yaklaşımlar ile ihtiyaçları karşılamak ve müşterilerimizin ekiplerini de eğiterek projelerin kurum içinde sürdürülebilir bir operasyona dönüşmesini sağlamak için çalışmaktayız. Müşterilerimiz ile çalışanlarımız gibi birlikte çalışmakta, onların yetkinliklerini, yönetsel becerilerini artırmak için uygulamalar gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit ederek işletme, operasyon, teknoloji, insan kaynakları dönüşümlerinde etkin çözümler sunmakta ve onları bu dönüşüm süresince destekleyerek yol göstermekteyiz. Müşterilerimiz için bu bağlamda istekli, deneyimli, bilgili ve özel uzmanlık alanlarına sahip danışmanlarımızla kişisel hizmetler geliştirmekteyiz. Müşterilerimiz ile bir ekip içinde beraber çalışarak onların dönüşüme ve değişime sahip çıkmalarını ve projelerini başarılı bir şekilde yönetmelerini sağlamaktayız. Çalışmalarımız sırasında verdiğimiz kararlarda her zaman önceliğimiz müşterilerimizdir.

Turquality Programı kapsamında akredite olan Hüseyin KALENDER Yönetim Danışmanlığı, programa başvurmak isteyen firmalara programın gereksinimlerini karşılamaları konusunda ve kurumsal gelişimlerini destekleyecek alanlarda hizmet vermektedir.

©2017 - Teknik Analiz. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi