BAĞIMSIZ DENETİM

Uygunluk Denetimi

Uygunluk Denetimi (agreed upon procedures reports) belirli bir otorite tarafından konulmuş kurallara uygulayıcıların uyma derecelerinin belirlenmesine yönelik denetim türüdür.

Bağımsız Denetim ve Uygunluk Denetimi arasındaki en önemli ve büyük fark, uygunluk denetimi raporlarında, denetçiler, bağımsız denetçi görüşü vermezler, ancak raporu talep eden işletmenin doğruluğunun saptanmasını istediği finansal bilgilerin, bağımsız denetim yöntemlerini uygulayarak doğruluğunu araştırır ve bulgularını raporlarlar.

YMM Hüseyin KALENDER BAĞIMSIZ DENETİM SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİR ?

YMM Hüseyin KALENDER; Yıllardır geniş tecrübe ve bilgi birikimi ile Sektörel bazda uzmanlaşmış kadrosuyla her türlü denetim ve danışmanlık hizmetlerini verebilecek yetenek ve sorumluluktaki birikimli kişilerden oluşmaktadır. Uygunluk Denetimi (agreed upon procedures reports) raporu talep eden işletmenin doğruluğunun saptanmasını istediği finansal bilgilerin, bağımsız denetim yöntemlerini uygulayarak doğruluğunu araştırır ve bulgularını raporlarlarken bu bilgi ve tecrübe deneyimi ile sizin stratejik çözüm ortağınız olur.

©2017 - Teknik Analiz. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi