HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Teknik Analiz Yeminli Mali Müşavirlik Ve Bağımsız Denetim uzun yıllardan beri uzman kadrosu ve titiz çalışması ile yerli ve yabancı şirketlere Yeminli Mali Müşavirlik, Vergi ve Yönetim Danışmanlığı, Bağımsız Kurumsal Finansman, Yatırım ve Teşvik danışmanlığı hizmetlerini başarı ile vermektedir.

Teknik Analiz  Yeminli Mali Müşavirlik Ve Bağımsız Denetim profesyonel kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile çeşitli sektörlerde önde gelen birçok firmaya hizmet vermenin gururunu taşımaktadır.

Teknik Analiz Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim yüksek motivasyonlu ve sektörlerinde tecrübeli denetim ekibimiz, profesyonel proje yönetimi anlayışımız, sürekli iletim ve şirketinizin ihtiyaçlarına uyarlanmış bir denetim yaklaşımı ile şirketinizin sağlayacağı yeni başarılara katkıda bulunmak için işbirliği yapmaya hazırdır.


Vizyon

Üstün nitelikli insan kaynağının sürekli olarak fark yaratan sonuçlar elde ettiği en beğenilen yerel yeminli mali müşavirlik ve denetim şirketi olmaktır.

Misyon

Türkiye’deki en mükemmel denetim hizmetlerini sunabilmek, Dünya standartlarında, kapsamlı hizmet yelpazemizi geliştirebilmek ve Türkiye’ nin en gözde yöneticilerinin birinci tercihi olmaktır.

Hedefler

Nitelikli insan kaynağının çalışmak istediği şirketler arasında en ön sırada yer almak,
Pazar payını yükseltmek,
Türkiye’deki en yüksek marka değerine sahip yerel denetim şirketi olmak…

İlkeler

Müşteri Odaklılık
Öncülük
Şeffaflık
Sürdürülebilirlik

 

©2017 - Teknik Analiz. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi