Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

TEKNİK ANALİZ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ


Teknik Analiz Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi uzun yıllardan beri uzman kadrosu ve titiz çalışması ile yerli ve yabancı şirketlere Yeminli Mali Müşavirlik, Vergi ve Yönetim Danışmanlığı, Bağımsız Kurumsal Finansman, Yatırım ve Teşvik danışmanlığı hizmetlerini başarı ile vermektedir.
Teknik Analiz Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi profesyonel kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile çeşitli sektörlerde önde gelen birçok firmaya hizmet vermenin gururunu taşımaktadır.
Teknik Analiz Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi yüksek motivasyonlu ve sektörlerinde tecrübeli denetim ekibimiz, profesyonel proje yönetimi anlayışımız, sürekli iletim ve şirketinizin ihtiyaçlarına uyarlanmış bir denetim yaklaşımı ile şirketinizin sağlayacağı yeni başarılara katkıda bulunmak için işbirliği yapmaya hazırdır.

Sizde Kariyer hedeflerinizi    

TEKNİK ANALİZ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ'nin

Uzman kadrosuna yönlendirmek isterseniz başvuru için tıklayınız

YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK HİZMETİ

" YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK'TE TEK HEDEFİMİZ KOŞULSUZ BAŞARI"

TEKNİK ANALİZ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ
 
 


Vizyon
 
Üstün nitelikli insan kaynağının sürekli olarak fark yaratan sonuçlar elde ettiği en beğenilen yerel yeminli mali müşavirlik ve denetim şirketi olmaktır.
 
Misyon
 
Türkiye’deki en mükemmel denetim hizmetlerini sunabilmek, Dünya standartlarında, kapsamlı hizmet yelpazemizi geliştirebilmek ve Türkiye’ nin en gözde yöneticilerinin birinci tercihi olmaktır.
 
Hedefler
 
Nitelikli insan kaynağının çalışmak istediği şirketler arasında en ön sırada yer almak,
Pazar payını yükseltmek,
Türkiye’deki en yüksek marka değerine sahip yerel denetim şirketi olmak…
 
©2017 - Teknik Analiz. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi